Kargo ve Teslimat

Ürünlerin size ulaşmasında kullanılan kargo şirketlerimiz şunlardır:

Hali hazırda satıcılarımız 8 kargo şirketi kullanabilmektedirler, bunlar: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post and S.F. Express.

Kargo gönderi süreci satıcılar tarafından organize edildiği için bu konudaki isteklerinizi satıcılarla iletişim kurarak onlara iletmelisiniz. Kargo ile ilgili olarak satıcı ile görüşmek için; İlgili ürünün veya dükkanın detay sayfasına gitmeniz, Satıcı ile irtibata geç yazısı altında yer alan şimdi irtibat kur linkine tıklamanız ve mesajınızı satıcıya göndermeniz yeterli olacaktır. Bununla beraber, bazı satıcıların canlı destek sistemi içinde yer aldığını unutmayın ve satıcı canlı destek sistemi içinde ve hattaysa, bizim TradeManager isimli canlı destek sistemimizi kullanarak satıcı ile canlı olarak da iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

Gümrük ve Vergi

Siparişlerinizi gümrükten geçtikten sonra teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürünü sipariş vermeden önce ilgili olabilecek gümrük vergisi ve diğer gümrük formalitelerini kontrol ediniz.
Bu türden prosedür ve maliyetler ürünün size teslimi sırasında sizden istenebilir. Satıcılar sizin ülkenizdeki butür prosedür ve maliyetlerden sorumlu değildir.
Bu durum uluslararası bir mevzuatla tanımlandığı için, ek bir takım maliyetler veya gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Umuyoruz ki iade taleplerinizin veya olumsuz geri bildirim bırakma sebeplerinizin içinde bu türden satıcı ile alakası olmayan durumları sebep göstermezsiniz.

Kargo ücreti

Ücretsiz kargo seçeneği olan bir ürün sipariş etmeniz durumunda kargo ücreti satıcı tarafından ödenmektedir. Bu maalesef tüm satıcılar ve ürünler için geçerli değildir.

Bununla beraber, bütün kargo yöntemleri ve maliyetleri satıcılar tarafından organize edilmektedir. Satıcılar 8 kargo şirketi kullanmaktadır, bunlar: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post and S.F. Express. Ödeyeceğiniz kargo ücreti otomatik olarak ürünün ağırlığı, hacmi ve bütüklüğüne göre belirlenmektedir.

Eğer sipariş etmek istediğiniz ürünün kargo ücretini yüksek buluyorsanız bu durumda satıcı ile doğrudan iletişime geçmeniz ve kendisinden bu konuda talepte bulunmanız gerekmektedir.

Eğer satıcı kargo ücretini değiştirmek ister ise, bu durumda kendisi sizin siparişinizden önce anlaştığınız şekilde bunu değiştirebilir veya sizin için yeni bir alternatif gönderi şeklini ürünün kargo bölümüne ekleyebilir.

Kargo süresi

Mevcut durumda satıcılar 8 kargo şirketi kullanmaktadır, bunlar: TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL, China Post, Hongkong Post and S.F. Express.
Kargo süreleri ürünün varacağı ülke, bölge veya konuma göre değişmesi dışında bu 8 firmanın sistemine göre de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle taslim zamanınızı öğrenmek için lütfen satıcı ile irtibata geçiniz.

7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping