Mini Gece Elbiseleri

Erkekleri etkilemenin bir çok yolu var.İşte bunların en etkili olanlarından bir tanesi bir kadının mini gece elbisesi giymesidir. Bir çok erkek için bu elbiseler dayanılmazdır. Kendine güven duyan her kadının gardırobunda muhakkak bulunması gereken parçalardan bir tanesidir.

Bu yılda ilkbahar ve yaz sezonunda bu elbiseleri oldukça görmemiz mümkün. Saflığın ve temizliğin simgesi beyazlar, kışkırtıcı kırmızılar, asaletin rengi ve vazgeçilmezi siyah her sezonda olduğu gibi yine gözdeliğini koruyor.

Eğer sizde cesaretli ve kendine güvenen bir kadınsanız bu yaz gecelerindeki davetlerde mini bir elbise muhakkak giyin. Kıvrımlı vücut hatlarına sahipseniz, mini ve dar bir elbise ile tüm kıvrımlarınızı hissedebilir ve de hissettirebilirsiniz. Vücudunuzu saran daracık ve minicik siyah bir elbise sizin dişiliğinizi ön plana çıkarır. Böylece gecenin en çekici kadını olmanız mümkün. Yalnız bu tarz elbiselerle frikik vermemek için oturup kalkarken ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Mini gece elbiseleri
Mini gece elbiseleri

kıvrımlarından hoşlanmıyorsanız o halde ipek yada şifondan kısa elbiseleri tercih edebilirsiniz. Etekleriniz rüzgarla uçuşup dans ederken sizde katıldığınız davette tüm dikkatleri mıknatıs gibi üzerinize çekebilirsiniz.

Ancak, bu elbiseleri giymeden önce, muhakkak elbisenin altına giyeceğiniz ayakkabıyı, kullanacağınız aksesuarları ve de saç modelinizle ilgili kararlarınızı da doğru vermeniz gerekiyor.

Parlak gece elbisesi
Parlak gece elbisesi

Elbette sadece mini bir gece elbisesi giymekle işiniz bitmiyor. Giyeceğiniz ayakkabılar ve çantanız muhakkak elbisenizle uyumlu olmalı. Gece elbisesi giyiyorsanız, bir de elbiseniz miniyse, mutlaka yüksek topuklu ayakkabı giymelisiniz. Seçeceğiniz aksesuarlar, elbisenizi tamamlayıcı olmalı. Unutmayın ön olanda elbiseniz olmalı. Böylelikle mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Seksi mini gece elbisesi
Seksi mini gece elbisesi

Eğer elbisenizle, duru ve sade bir görüntü yaratmak istiyorsanız beyaz ve beyazın tonlarında olan mini elbiseleri tercih edebilirsiniz. Beyaz bir mini elbise giydiğinizde kullanacağınız aksesuarlarda, saç ve makyajınızda abartıdan uzak olun. Bronz bir tene de sahipseniz, beyaz mini elbisenizle emin olun katıldığınız davetin en zarif kadını siz olacaksınız. Bu elbiselerle 50’li yılların nostaljisini hatırlatmanız da mümkün.

ilginizi çekebilecekler:  Topuz Modelleri
Mini gece elbisesi
Mini gece elbisesi

Dişiliğini ön plana çıkarmak isteyen bir kadınsanız tercihinizi siyah mini elbiseden kullanmalısınız. Straplez bir elbisenin üzerine takacağınız zincir bir kolye ve dağınık topuzlarla çok seksi olabilirsiniz. Yada parlak taşlı küpe ve kolyeler, yine taşlı ayakkabılar ve ışıltılı bir makyajla zifiri karanlık bir gecede bile yıldızlar gibi ışıldarsınız.

Kırmızı her zaman seksidir. Önemli olan sizin onu yakalamanız. Kendinize ve vücudunuza güvenin, biraz cesaretli olun. Mini gece elbiselerinden bu sezon kendinize bir tane edinin. Giydiğinizde kendinizi inanın bir tanrıça gibi hissedeceksiniz.


7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping