Kum Saati Vücut Tipi

Kum saati vücut tipinin özelikleri:

  • İnce bir kemik yapısı
  • Dolgun göğüsler
  • Belirgin, ince bel
  • Kavisli, yuvarlak, iri kalçalar
  • Güzel bacaklar

Beyonce gibi kum saati vücut tipi olan bir kadının gece elbisesi öncelikle ince bellerini vurgulamalıdır. Sımsıkı olmamak koşuluyla, abiye kıyafette bele oturan elbiseler tercih edilmelidir. Kum saati şeklinde bir vücut tipine sahipseniz, kemerler, kuşaklar gece elbisenizde kullanabileceğiniz aksesuarlardır.

Gece elbiseniz için doğru kumaş seçimiyle, kıvrımlı vücut hatlarınızın güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Dökümlü kumaşları tercih etmeniz yerinde olur. Yumuşak bir şekilde dökülen kumaşlar kavislerinizin geniş görünmesini engeller. Özellikle tafta ve benzeri kumaşlardan, vücudunuza yapışan likralı kumaşlardan kaçınmanızda fayda var.

Beyonce
Beyonce Vücut Tipi

Kıyafet seçiminde straplez elbiselere, sırtı açık, askılı modellere yönelirseniz daha seksi görünebilirsiniz. Boynunuzu ve ensenizi açıkta bırakmanız daha iyi olur. Kum saati vücut tipine göre gece elbisesi etek kısmı düz veya basenden aşağı doğru hafifçe genişleyen bir model olmalıdır. Güzel bacaklar da yırtmaçlı veya mini elbiseyle takdir toplayabilir. Fazla iri ve dolgun göğüslere sahipseniz, elbisenizin üst kısmında fazla süsleme kullanmayın.

Kum Saati Vücut Tipi
Kum Saati Vücut Tipi

Beyonce kum saati tipi vücut hatlarını ön plana çıkaracak müthiş bir straplez gece elbisesi seçmiş. Kum saati tipi kadınlar her zaman seksidir. Bir kadın vücudunun en önemli özelliği kıvrımlı vücut hatlarıdır ve bunlara sahipseniz, bunu vurgulayacak bir abiye kıyafet seçmeniz avantajınıza olacaktır.

Kum saati vücut tipine sahip olanların abiye kıyafet seçiminde oldukça çok alternatifleri vardır. Tek yapılması gereken, vücuda sımsıkı değil de hafifçe oturan bir elbise seçmek. Bu tür bir gece elbisesi size daha uzun boylu, daha seksi ve sofistike bir görünüm kazandıracaktır. En ideali, hafif süslemeli, tek renk bir gece elbisesi seçmenizdir.

ilginizi çekebilecekler:  2009 Kısa Saç Modelleri

7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping