Gece elbisesi

Bir düşünsenize, bir partiye davetlisiniz, ya da şık bir davete, veya bir düğüne. O akşam o salondaki en güzel kadın olmak hangimizin hayali değil? En güzel, en çekici, belki en baştan çıkarıcı ama mutlaka en özel. Işıl ışıl parlamayı, tüm dikkatleri kalıcı şekilde üzerimize çekmeyi kim istemez peki? Tüm bunları sağlamada bize en büyük yardımı giydiğimiz gece elbiseleri veriyor biliyorsunuz değil mi? Gece elbiselerinin ışıltımızda en büyük desteğimiz olduğu kesin.

Nasıl giyinmeliyiz dersiniz o özel gecelere? Gece elbisemiz kişiliğimizle ilgili ipuçları da verir mi? Vermeli mi? Gece giysisi bizi saklamalı ya da tamamen ortaya mi çıkarmalı tüm yönlerimizle? Bu nedenle gece elbisesi seçimi çok mu önemli ve dikkatli yapılması gereken bir iş midir ? Ya da bir bizi heyecanlandıran bir zevk? Gece elbiseleri çok lüks, pahalı, özel yapım olabileceği gibi çoğumuzun mağazalardan seçerek aldığı giysiler aslında. Aceleye getirilmemesi gerekecek kadar zevkli olan seçme işinin bol zamanda yapılmaya çalışılması galiba en iyisi. Gece elbisesini giydiğiniz anda egonuzun alacağı gıdanın yanında, gece elbisesini seçerken de ruhunuzu beslemeniz mümkün gibi görünüyor.

Kül Kedisi Gece Elbisesi
Kül Kedisi Gece Elbisesi

Gece elbiseleri size yaşatacağı zevkin yanında lüks, çoğu kez teninize değen kumaşının rahat ve konforlu oluşu da oldukça önemli. Kumaş seçiminin titizlikle yapılması gece elbisesinin üzerinizdeki duruşunu mutlaka etkileyecektir.

Özel taşlı gece elbisesi
Özel taşlı gece elbisesi

Gece elbiseleri sıklıkla dekolteli olmakla birlikte bazen hiç dekolte içermeyecek şekilde ve tüm gizemli yanlarınızla ortama girmenizi de sağlayabilir pekala. Dekolte; gece elbiselerinin yine de olmazsa olmazlarındandır. Kışkırtıcı, sevimli, kadınsı, vahşi, masum, seksi her türlü dekolte insanın içinde bir daha bakma hissi uyandırabilir gece elbisenize ve tabi ki gece elbisesinin içindeki size. Gece elbisenizle birçok kişinin rüyası olmaktan hoşlanmaz mıydınız ? Ve bir sürü kişinin hayalini süsleyerek yaşamına kısa bir an ortak olmaktan? Hele kıpkırmızı ojeli uzun tırnaklarınızla upuzun straplez bir gece elbisesi ile şöyle bir yürüdüğünüzde çok az kişi sizi tahtınızdan indirmeye cesaret edecektir diye düşünüyoruz. Kırmızı ojeniz var ama tırnaklarınız mı uzun değil? O zaman gece elbisenizi mutlaka kırmızı topuklu bir ayakkabı ile tamamlayınız. Gece elbisenizle attığınız adımlara kırmızının kışkırtıcılığını eklemeye ne dersiniz?

ilginizi çekebilecekler:  Mini Gece Elbiseleri
Siyah mini gece elbisesi
Siyah mini gece elbisesi

Gece elbisesi denildiğinde benim aklıma hep şifonlar gelir…Hani şu etekleri kabarık, göğüs kısmı dekolteli, incecik belinize oturan ve yürüdüğünüzde salondakilerin bakışlarını adımlarınıza katık ettiğiniz gece elbiseleri. Hani giydiğinizde sizi prenses gibi hissettiren, birazdan dans başlayacak ve prensinizle uçarak dansedeceksiniz diye sizi bir masalda büyüten o muhteşem gece elbiseleri. Çocukluğumda kendimi hep öyle bir şifon kabarık etekli gece elbisesi ile hayal edip hep kayıp sarayımı arayarak geçirirdim uzun yaz günlerini. Yada babamın aldığı bayramlıklara çok güzel bir gece elbisesi muamelesi yapar annemle babamı güldürürdüm.

Bir hanımefendi gibi hiç iki yana kaykılmadan ve sendelemeden gece elbisemle salonda şöyle bir salınır genellikle gece elbisemi annemin kırmızı topuklu ama hep ayağıma büyük gelen ayakkabıları ile tamamlar podyumu bir reverans ile terk ederdim ama gece elbiseme ve bana alkış isterdim.

Gece elbisenizle giyinik ama ruhunuzla çırılçıplak kendinizi ortaya koyabildiğiniz nice kırmızı gecelere…


7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping