Derin Yırtmaçlı Uzun Gece Elbiseleri

Angelina Jolie’nin Oscar töreninde olay olan derin yırtmaçlı siyah Versace elbisesinin ardından bu tür yırtmaçlı uzun gece elbiseleri oldukça göze çarpmaya başladı.

Angelina Jolie yırtmaçlı elbise
Angelina Jolie yırtmaçlı elbise

Aslında bu Angelina Jolie’nin bacak dekolteli bir maksi gece elbisesi ile  ilk görüntüsü değil. Bacaklarına güvenen ünlü yıldız daha önce de pek çok kez bu tür derin yırtmaçlı uzun gece elbisesi ile organizasyonlarda boy göstermiş, fakat hiçbiri son Oscar gecesinde verdiği bacak pozu kadar ses getirmemişti. Bu yırtmaçlı elbise sosyal medyaya damgasını öyle bir vurdu ki, Twitter’da Angelina Jolie’nin bacağına özel hesap bile açıldı. Bacak dekoltesine her daim güvenen Angelina Jolie derin yırtmaçlı elbise modelleriyle güzelliğini sergilemeye devam edecek mi, bunu önümüzdeki zamanlarda göreceğiz.

Angelina Jolie yırtmaçlı elbise
Angelina Jolie yırtmaçlı elbise
Angelina Jolie yırtmaçlı elbise
Angelina Jolie yırtmaçlı elbise
Angelina Jolie yırtmaçlı elbise
Angelina Jolie yırtmaçlı elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu model dekolte gece elbisesi kullanan ünlüler Angelina Jolie’yle de sınırlı değil. Seksi bacak dekoltesiyle nefes kesen ünlüler arasında Megan Fox, Cambridge Düşesi Kate Middleton, Charlize Theron, Men In Black filminin aktrisi Nicole Scherzinger da görülmekte.  Bunlardan Megan Fox Roberto Cavalli’nin bir tasarımı olan  kırmızı maksi elbise ile derin yırtmaç dekoltesini en cesurca taşıyanlardan biri oldu.

Megan Fox yırtmaçlı elbise
Megan Fox yırtmaçlı elbise

Kate Middleton’ın giydiği yırtmaçlı elbise ise oldukça ölçülü ve konumuna yaraşır asil bir görüntü sunmakta.

Kate uzun gece elbisesi
Kate uzun gece elbisesi

Charlize Theron Altın Küre ödüllerinde Christian Dior imzalı, önde zarif bir fiyonkla tamamlanmış, kuyruklu ve yırtmaçlı uzun gece elbisesi ile gecenin en şıklarından biri olarak kırmızı halıda yerini aldı.

Charlize Theron maksi elbise
Charlize Theron maksi elbise

Nicole Scherzinger Men In Black 3 filminin galasında Cengiz Abazoğlu imzalı siyah maksi elbise ile boy gösterdi. Bu zarif gece elbisesi derin bacak dekoltesi ile az daha Nicole Scherzinger’in rüzgârın azizliğine uğramasına neden olacaktı. Bu da, derin yırtmaçlı elbise modasının ne kadar riskli olduğunun bir kanıtı olarak medyada yerini aldı.

ilginizi çekebilecekler:  Gece elbisesi
Nicole Scherzinger dekolteli elbise
Nicole Scherzinger dekolteli elbise

Fakat bu moda akımı içinde derin yırtmaçlı uzun gece elbiselerini daha cesurca kullananlar da zaman zaman görülmekte. Bütün bacağın sergilendiği dekolteli elbiseler modelleri görmeye alıştık, fakat neredeyse bele kadar açık yırtmaçlı elbiseler kullanan ünlüler cesaretleriyle insanları hayrete düşürüyor. Polonyalı model Anja Rubik, bacaktan öte, kasığına kadar olan maksi elbise modelini en iyi taşıyanlardan biri oldu ve bacak pozuyla Angelina Jolie’yi gölgede bıraktı. Ülkemizde de bu moda furyasının en cüretkâr öncülerinden biri Kelebek ödül gecesindeki yırtmaçlı elbise ile Ebru Şancı oldu.

Anja Rubik yırtmaçlı elbise
Anja Rubik derin yırtmaçlı elbise
Ebru Şancı dekolteli elbise
Ebru Şancı dekolteli elbise

Derin yırtmaçlı maksi elbise modelleri bacaklarına güvenen kadınlar için çok çarpıcı bir seçim. En sade ve ölçülü gece elbisesi bile derin bir yırtmaçla seksi ve yürek hoplatıcı bir görünüme kavuşabilir. Ancak bu tip  dekolteli elbiseler giydiğinizde rüzgardan kaçınmak ve Nicole Scherzinger gibi zor durumda kalmamak gerek. Ayrıca bu tip bir gece elbisesi ile oturmak oldukça zor olacaktır. Wilma Elles’in Beyaz Show’da verdiği frikik bacak dekolteli elbiseler konusunda iyi bir örnek.

Wilma Elles gece elbisesi frikik
Wilma Elles gece elbisesi frikik

Bu tarz derin yırtmaçlı maksi elbise modelleri uzun bacaklı kadınlarda daha çarpıcı görünecektir. Bacaklarınıza güveniyorsanız ancak bel bölgenizde sorun varsa, bu tür gece elbiseleri sizin için ideal olacaktır. İlgi bacaklarınıza kayacağından diğer bölgeleriniz çok göze çarpmayacaktır. Yırtmaç boyunun bedeninize, tipinize uygun olmasına çok dikkat etmeniz gerek; tarz sahibi ve göz alıcı bir görünümle ucuz ve basit bir görünüm arasındaki ince çizgiyi gözden kaçırmamalısınız.

Siz de bacağına güvenen biriyseniz ve kırmızı halıda yürüyenlerden neyim eksik diyorsanız, onlar kadar şık olmanız için size bir fırsat!

yırtmaçlı uzun gece elbisesi

yırtmaçlı uzun gece elbisesi

 Tepeden tırnağa pul işlemeli, yandan derin yırtmaçlı bu model gittiğiniz davetlerde gözleri uzerinize çevirmeye yetecek. Işıl ışıl elbisenin üzerindeki kat elbiseye hareket kazandırıyor. Elbise tamamen astarlı ve kendinden sütyenli.

 

ilginizi çekebilecekler:  Vücut Tipine Göre

Bu şık ve trendy gece elbisesi yalnızca 550 TL’ye sizin olabilir!!

yırtmaçlı uzun gece elbisesi
yırtmaçlı uzun gece elbisesi      önden görünüm
yırtmaçlı uzun gece elbisesi arka görünüm
yırtmaçlı uzun gece elbisesi arkadan görünüm

 Katıldığınız davetin konuşulan ismi siz olun!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping