Cesur olun

Bakışları en çok üstüne çeken ünlüler kusursuz ve şık kıyafetlerine hiç çaba harcamamış gibi görünenlerdir.

İşte gece elbisenizle seksi ve şık görünmenin yolları…

Bir davete gittiğimizde ‘o kadın’ın ne giydiğini merak ettiğimiz çok olmuştur. Üzerine mükemmel oturan gece elbisesiyle ve taşlarla süslü ayakkabılarıyla ortalıkta salınan o kadını tepeden tırnağa inceleyebilmek için davete gitmeye sabırsızlanırız. Ve görünce de içinde yıldız gibi parladığınızı sandığınız şık elbisenizin havası bir anda sönüverir.  Bir daha giyim tarzınızla ve kıyafet seçiminizle yenilgiye uğramamak için hırs yaparsınız.

Şık gece elbisesi
Şık gece elbisesi

Peki bir davetteki en şık, en parlak ve en seksi kadın olmak için ne yapmak gerek? İşin sırrı çarpıcı görünürken bunu için çaba sarfetmemiş gibi bir havaya bürünebilmekte. Mesela vücut hatlarını gösteren minicik bir elbise, sade bir makyaj ve dağınık saçlarla tamamlanmalı. Doğal ve umursamaz bir tavra büründüğünüzde, üzerinizdeki klasik bir elbiseyi son derece trendy gösterebilirsiniz. Giyinirken ve gece elbisenizi aksesuarlarınızla tamamlarken çok düşünmek yerine, içgüdülerinize güvenin.

Modacı Alexander Wang ise kadınlara ‘zarif yerine cesur’ olmayı öneriyor. Vücudu saran cüretkar bir kıyafeti bol bir parçayla tamamlamak gibi… Gece elbiselerinde klasik kalıplara uymak zorunda değilsiniz.

Kıyafet seçiminizde kuralları boşverin. Görüntünüz sizin sitilinizi yansıtmalı. Süper mini bir gece elbisesini jean ceketle tamamlamaktan, veya manken Natalia Vodianova gibi şık bir gece elbiselerinin altına tayt giymekten korkmayın! Kombinler, kontrastlar, klasik ve modern tarzların birleşimi ve cool havanız size davetlerin en göz alıcı ‘o kadın’ı olmanıza yardım edecektir.

ilginizi çekebilecekler:  Mezuniyet Kıyefetleri

7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping