Boyundan Bağlamalı Gece Elbiseleri

Boyundan bağlamalı gece elbiseleri Marilyn Monroe’dan bu yana popülerliğini kaybetmemiş ve tüm zamanların gece elbisesi modasında kullanılmıştır Günümüzde de, bu sıcak yazın gece elbiseleri modelleri için esin kaynağı olmaya devam etmekte.

Boyundan bağlamalı gece elbiselerini seçmeniz için nedenler:

  • Üst bedeniniz darsa, boyundan bağlamalı gece elbiseleri üst bedeninizi daha iyi vurgulayacaktır.
  • Göğüsten boyuna uzayan bantlarla, gece elbiseniz omuzlarınızı daha geniş gösterecektir.
  • Boyundan bağlanan bir gece elbisesi belinizi daha dar, bedeninizi daha orantılı gösterecektir.
  • Boynunuzun kuğu gibi uzun görünmesini istiyorsanız yine boyundan bağlanan bir gece elbisesi tercih etmelisiniz.
  • V yaka şekliyle gece elbiseniz hoş bir göğüs dekoltesi yaratacaktır.
Kırmızı gece elbisesi
BCBG MaxAzria kırmızı mini gece elbisesi

Ama boyundan bağlanan bir gece elbisesi modeli seçmeniz için en önemli neden seksi olmalıdır. Marilyn Monroe gibi seksi bir kadını efsane haline getiren beyaz elbisesi veya Erkekler Sarışın Sever filmindeki derin göğüs dekolteli o parlak gece elbisesiyle erkeklerin başını döndürmüş olması hiç de şaşırtıcı değil. Siz neden onun gibi baş döndürücü görünmeyesiniz?

Bu model üstleri hem mini gece elbiseselerinde hem de dökümlü, uzun  gece elbiselerinde  tercih edebilirsiniz.

uzun gece elbisesi
uzun gece elbisesi

Ortada taşlı işlemesi ve içindeki renkli baskısı, V yaka boyundan başlanan askılarıyla ortaya koyduğu göğüs dekoltesi ve önde cesur yırtmacıyla böyle zarif ve seksi bir gece elbisesinin içindeki kadının adımlarının takip edilmemesine olanak yok! Tek kelimeyle baştan çıkarıcı…

mini gece elbisesi
mini gece elbisesi

Peki ya buna ne dersiniz? Yine ortada broş tarzında aksesuarı ve gösterişli göğüs işlemeleriyle, iki katlı, uçuşan şifon eteğiyle böyle gösterişli ve şık bir gece elbisesi modelinin  geceye damgasını vurmaması mümkün mü?

calvin klein gece elbisesi
Calvin Klein gece elbisesi

Calvin Klein yine yapacağını yapmış! Siyah ve beyaz gece elbisesinin dışında renk tercih etmek isteyenler için bu yeşim rengi uzun gece elbisesi asaletinizi ortaya koymak için yapılmış. Rengiyle, dökümlü kumaşı ve fiyonklu kuşak detayıyla ağırbaşlı ve bir o kadar da çekici bir model. Özellikle dar omuzlu iseniz, bu model sizin için ideal olabilir.

ilginizi çekebilecekler:  Derin Yırtmaçlı Uzun Gece Elbiseleri

Kırmızı bir gece elbisesi böyle bir modelle birleştiğinde sizi hayal kırıklığına uğratması imkansız.  Katlı detaylar bu kırmızı mini gece elbisesinin sadeliğine ve dengeli dekoltesine ayrı bir şıklık katıyor. BCBG MaxAzria dizaynı olan ve tamamiyle dişiliğinizi ön plana çıkaracak böyle bir gece elbisesini ister bir düğünde ister şık bir akşam yemeğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Jennifer Lopez dekolte
Jennifer Lopez dekolte

Jennifer Lopez kadar cesursanız işte size boyundan bağlamalı bir model daha. Jennifer Lopez gece elbisesinde göğüs dekoltesi ve sırt dekoltesini cömertçe sergilemiş. Işıl ışıl parlayan, boyundan bağlamalı, dökümlü yakalı bu gece elbisesi oldukça ses getirdi.

Jennifer Lopez gece elbisesi
Jennifer Lopez gece elbisesi

Boyundan bağlanan beyaz gece elbisesi yazın bronz teninizi sardığında…

Böyle bir  gece elbisesi modelini dore aksesuarlarla, kemerlerle ve dore ayakkabılarla tamamladığınızda hem 2009 yazının modasını takip eden, hem de Yunan tanrıçası ve Marilyn Monroe karışımı seksi bir kadın olarak geceleri aydınlatabilirsiniz.

Marilyn Monroe beyaz gece elbisesi modeli
Marilyn Monroe beyaz gece elbisesi modeli

7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping