2015 Oscar Ünlülerin Gece Elbiseleri

2015 Oscar törenine damgasını vuran gece elbiseleri her Oscar töreninde olduğu gibi yine çok konuşuldu. Emma Stone, Nicole Kidman, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez gibi ünlüler gece elbiseleriyle adeta şıklık yarışındalardı. Gece elbiseleri modellerinde bu yılın modası yine bu ünlülerin elbiseleri ile şekillenecek.

emma-stone-gece-elbisesiOscar töreninin en çarpıcı gece elbiselerinden biri şüphesiz Emma Stone’a aitti. En iyi yardımcı kadın oyuncu seçilen Emma Stone’un elbisesi Elie Saab tarafından hazırlanmış fıstık yeşili rengi ve derin yırtmacıyla göz alıcıydı. Bu renk, gece elbiselerinde pek çok kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği cesur bir seçim ancak Emma Stone’a çok yakışmıştı. Elbisenin üzerindeki taşlar elbiseye ışıltı katmıştı. Üzerindeki detayları, derin yırtmacı ve sırt dekoltesi ile hem zarif, hem de seksi bir gece elbisesi olarak yorumlanabilir. Fıstık yeşili gece elbisesi Christian Louboutin’in aynı renkteki ayakkabıları ile tamamlanmıştı. Gece elbisesi ile uyumlu mercan rengi ruj ise Emma Stone’un 2015 Oscar törenindeki güzelliğini öne çıkarıyordu.

Nicole-Kidman-gece-elbisesiNicole Kidman ise her zaman olduğu gibi 2015 Oscar törenlerinde de gece elbisesi ile zerafetini ortaya koydu. Louis Vuitton tasarımı bir gece elbisesini tercih etti. Straplez gece elbisesi sarı pullarla bezenmişti. Nicole Kidman da gece elbisesinde derin yırtmaç tercih eden ünlülerden. Bu ışıltılı ve zarif gece elbisesi belindeki kırmızı kemerle tamamlanmış. Kırmızı kemerin dışında elbisedeki diğer bir detay ise etek ucunda. Straplez gece elbisesi yine Louis Vuitton tasarımı ayakkabılar ve kristal taşlı bir çanta ile desteklenmiş. 2015 Oscar töreni için Nicole Kidman Harry Winston tasarımı mücevherleri tercih etmiş. Nicole Kidman’ın makyajı ve saç modeli yine natürel ve Oscar törenine yakışır türden.

 

Jennifer-Aniston-gece-elbisesiOscar töreninde Jennifer Aniston’ın gece elbisesi de bir olaydı. Jennifer Aniston’ın baştan çıkarıcı gece elbisesi Versace imzalıydı. Asimetrik ve transparan gece elbisesi ışıltılı taşlarla bezenmişti. Versace 2015 gece elbisesi modellerinden birinin uyarlaması olan bu elbisenin transparan detayı yalnızca etek kısmında kullanılmış. Fred Leighton imzalı mücevherler gece elbisesini tamamlıyor. Ancak Jennifer Aniston’ın saç modeli böyle çarpıcı bir Versace tasarımı gece elbisesi için biraz özensiz kalıyor.

ilginizi çekebilecekler:  Mini Gece Elbiseleri

 

Scarlett_Johansson_gece_elbisesi2015 Oscar töreninde yine yeşil gece elbisesi tercih eden ünlülerden biri de Scarlett Johansson. Ancak onun seçimi zümrüt yeşili bir gece elbisesi olmuş. Scarlett Johansson da Versace tasarımı gece elbisesi tercih edenlerden. Scarlett Johansson’ın gece elbisesinin en çarpıcı detayı ise Swarovski taşlarla işlenmiş yakasıydı. Göğüs dekoltesinin üzerindeki bu yaka zarif gece elbisesini çarpıcı bir görünüme sokmuş. Scarlett Johansson gece elbisesini altın ve zümrüt detaylı küpelerle tamamlamış. Geriye doğru taranmış saç modeli de ona fütürist bir hava veriyor.

Jennifer Lopez 2015 Oscar töreninde gece elbisesiyle rüya gibi görünmüş. Kat kat tüllerle kabarık etekli gece elbisesi roantik bir hava veriyor. Jennifer Lopez’in gece elbisesinin en göz alıcı detaylarından biri ise derin göğüs dekoltesi. Üst kısmı elbise ile aynı renk taşlarla bezenmiş ve taşlar belin altında etek kısmına da seyrek bir şekilde serpiştirilmiş. Jennifer Lopez’in gece elbisesi Elie Saab koleksiyonundan. Gece elbisesi ile aynı renk Salvatore Ferragamo el çantası ve sade pırlanta küpeler ise diğer ayrıntılar. Jennifer Lopez bu tüllü ve taşlı gece elbisesi ile çok feminen bir hava yakalamış. Önümüzdeki günlerde pek çok genç kızın tercihi olabilecek cinsten bu gece elbisesine yakışır bir şekilde Jennifer Lopez at kuyruğu bir saç modeli tercih etmiş.

Jennifer_Lopez_gece_elbisesi


7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
Free Shipping